AllePremium to sklep oferujący w niezwykle atrakcyjnych cenach dostępy do oryginalnych kont premium do serwisów:: Netload, Turbobit, HellShare, Extabit, Uploaded, RapidGator, FileServe, Brazzers, Filejungle, Storgato, MegaUpload, MegaVideo, RedTube, Farmerama, Filesonic, FilePost, BitShare, Wideobb, Uploading, Letitbit, Oron, Rapidshare, hotfile, Depositfiles, Egofiles Za pomocą systemu płatności transferuj.pl, dotpay.pl możliwe jest nabycie legalnych kont premium. Dostępne jest kupowanie kont premium za pomoca SMS. Pomoc on-line dostępna 24h/7. Codziennie ze strony korzystają setki zadowolonych klientów.  Za każde wydane 1zł serwis nalicza 10 punktów dla klienta. Punkty można wymieniać na darmowe konta premium po wcześniejszym zalogowaniu w panelu klienta, zakładka "kup za punkty"  Można nas polecić na facebook i odebrać darmowe punkty. 
 
 
     Korzystanie z Allepremium jest bardzo łatwe i nie wymaga rejestracji. Nasz serwis oferuje konta premium w bardzo atrkacyjnych cenach i tylko elitarne środowisko może z niego korzystać. Zakupione u nas konto premium nie będzie posiadało limitów ściągania a prędkości ściągania będą rewelacyjne. 
Nasza grupa działa na skalę światową i dostawcy wyżej wymienionych kont premium podchodzą do nas indywidualnie i poważnie. Dlatego masz pewność, że konto będzie działać bez najmniejszych problemów.